Špeciálna akcia platná do 31. 8. 2024 🤗

Online konzultácia zdarma Neviete ako začať? Potrebujete poradiť?

Viac

Online konzultácia sestrou zdarma

Poradím Vám s vhodným ošetrením, nasmerujem Vás na konkrétneho špecialistu, v spolupráci s recepciou Vám nájdem termín na konkrétne ošetrenie, pomôžem Vám vyplniť vstupný anamnestický dotazník.
Vyplňte formulár nižšie a budeme Vás kontaktovať:


  alebo nám napíšte na konzultacia@esthetic.sk

  Kveta Kopecká Diplomovaná sestra

  Pure & Active GOLD COLLAGEN®

  Revolučnú novinku – systémovú starostlivosť o pleť Pure & Active GOLD COLLAGEN® prináša na Slovensko ako prvá Klinika Esthetic

  TLAČOVÁ SPRÁVA, 7. februára 2014

  Pure GOLD COLLAGEN® je tekutý doplnok stravy novej generácie, ktorý vyvinula spoločnosť MINERVA Research Labs s európskymi vedcami na základe poznatkov a výskumov z Japonska – najrozvinutejšej krajiny v oblasti anti-age medicíny.

  Prípravok, ktorý ako prvá prináša na Slovensko Klinika Esthetic dodáva organizmu jedinečnú zmes aktívnych zložiek, ktoré sú nevyhnutné pre zvýšenie tvorby kolagénu v koži a hydratáciu pleti. Pure GOLD COLLAGEN® nie je krém, sérum alebo výplň. Patrí k nástrojom novej generácie systémovej starostlivosti o pleť.

  Vekom pleť prirodzene starne. Znižuje sa hladina kolagénu, čo má za následok zmeny v štruktúrach kože, ktorá stráca pružnosť, začne ochabovať a objavujú sa na nej jemné vrásky. „Tajomstvo zdravej pleti a jej mladistvého vzhľadu, spočíva v systémovej liečbe a vo vyživovaní kože zvnútra. Tradičné ošetrenia sa spoliehajú len na povrchovú aplikáciu kolagénu. Tá však pre spomalenie procesu starnutia tam, kde začína – v hlbších vrstvách kože, nie je dostačujúca,“ hovorí dermatologička a majiteľka Kliniky Esthetic MUDr. Alexandra Novotná, PhD.

  Nápoj Pure GOLD COLLAGEN® obsahuje hydrolyzovaný kolagén, zinok, meď, biotín, vitamíny C, E, B6, kyselinu hyalurónovú a olej z boráka lekárskeho. Po požití sa aktívne látky dostanú do tenkého čreva, odtiaľ do krvného obehu a ním do hlbokej vrstvy kože. Tam napomáhajú obnove kolagénových a elastínových vlákien a podnecujú syntézu kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je redukcia vrások a zlepšenie kvality vlasov a nechtov.

  Pre fyzicky aktívne ženy a mužov je určený nápoj Active GOLD COLLAGEN®. Okrem mladistvejšieho vzhľadu pleti a redukcie tvorby vrások, zlepšuje kvalitu vlasov, svalov, nechtov a kĺbov, pretože obsahuje glukosamin, ktorý regeneruje chrupavky a L-karnitin, ktorý spaľuje tuky a regeneruje svaly.

  Tekutý doplnok stravy Pure GOLD COLLAGEN® a Active GOLD COLLAGEN® je možné kúpiť priamo na Klinike Esthetic na Partizánskej 2 v Bratislave.

  Publikované: http://webmagazin.teraz.sk/styl/novinka-plet-starostlivost-esthetic/1772-clanok.html