Špeciálna akcia platná do 31. 8. 2024 🤗

Online konzultácia zdarma Neviete ako začať? Potrebujete poradiť?

Viac

Online konzultácia sestrou zdarma

Poradím Vám s vhodným ošetrením, nasmerujem Vás na konkrétneho špecialistu, v spolupráci s recepciou Vám nájdem termín na konkrétne ošetrenie, pomôžem Vám vyplniť vstupný anamnestický dotazník.
Vyplňte formulár nižšie a budeme Vás kontaktovať:


  alebo nám napíšte na konzultacia@esthetic.sk

  Kveta Kopecká Diplomovaná sestra

  DERMATOVENEROLÓGIA

  Intímne zdravie muža a ženy (pohlavné ochorenia)

  Trápia Vás ťažkosti v oblasti intímneho zdravia, alebo sa len chcete uistiť, že je všetko v poriadku.

  Prevencia ochorení v oblasti intímneho zdravia a sexuálne prenosných ochorení patrí medzi najdôležitejšie prevencie každého jednotlivca. Táto prevencia spadá do hlavných úloh dermatovenerologickej starostlivosti v ktorej pôsobíme už skoro 20 rokov a sme v nej erudovaný odborníci. Práve preto sme pre Vás pripravili balíky laboratórnych vyšetrení. Stačia len dve návštevy u nás a dozviete sa o svojom intímnom zdraví všetko čo potrebujete. Vykonávame odbery na pohlavné ochorenia, ako je syfilis, žltačka B a C, HIV, kvapavka, ureaplazmy a iné sexuálne prenosné ochorenia.

  Intímne zdravie muža

  balík odberu zahŕňa odber krvi a moču, výter z močovej rúry cena balíka je od 135 € (závisí od vyšetrovaných parametrov)

  Intímne zdravie ženy

  balík odberu zahŕňa odber krvi a výter z pošvy cena balíka je od 135 € (závisí od vyšetrovaných parametrov)

  Príprava pred odberom

  muž – 2. dni pohlavná abstinencia, nemočiť aspoň 2 hodiny pred odberom žena – 2. dni pohlavná abstinencia, odber sa nevykonáva počas menštruácie
  Vyhľadať iné ošetrenie

  Dermatovenerológia, tiež známa ako dermatológia alebo jednoducho kožné, je lekársky odbor, ktorý sa zameriava na diagnostiku, liečbu a prevenciu chorôb a porúch súvisiacich s kožou, vlasmi, nechtami a sexuálne prenosnými infekciami (STI). Spája poznatky a odborné znalosti z dermatológie (kožné ochorenia) a venerológie (pohlavne prenosné infekcie).