NOVÝ CIEVNY LASER

Nepekné cievky miznú IHNEĎ. Unikátny, priam zázračný laser, ktorý vás zbaví cievok na počkanie. Ako vidieť na našom klientovi, cievka mizne a miesto sa následne ošetrí cicaplastom.  Nežiadúce cievky odstraňujeme ako na tvári tak aj na celom tele. Objednajte si svoj termín na 0905 244 577.

VelaShape

Tvarujeme postavu do plaviek. Včas začnite bojovať s pomarančovou kožou, aby ste stihli do leta postavu bez následkov zemiakového šalátu a koláčov. VelaShape je najúčinnejšia forma odstraňovania celulitídy s úžasnými výsledkami.

Počas mesiaca VELASHAPE s 50% ZĽAVOU.

ODSTRÁNENIE TETOVANIA Q SWITCHED LASEROM

Nevhodné totovanie alebo zlý permanentný makeup? Q-swithched laser produkuje krátke záblesky, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože. Svetlo je vstrebávané pigmentom tetovacích farieb a dochádza k rozloženiu pigmentu na malé častice. Poškodené farebné častice odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu. Objednajte si termín na 0905 244577.

NOVINKA! TRANSPLANTÁCIA VLASOV MIKRO FUE

padanie vlasov
Na našej klinike sa venujeme transplantácii vlasov už 15 rokov. Teraz Vám prinášame absolútnu novinku v oblasti transplantácie – mikro FUE metódu. Rieši problémy s:

  • plešatosťou
  • zahustenie vlasov
  • transplantácia obočia
  • transplantácia brady


Môžete sa už dnes objednávať na BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU na 0905 244 577.  Prvé termíny od 2.1.2020