LAST MINUTES

Ste zaneprázdnené a neviete sa objednať v dostatočnom predstihu k nám na ošetrenie?

Pripravili sme Vám špeciálnu ponuku LAST MINUTES.

Zavolajte si každý deň medzi 18.00-19.00 hod a informujte sa o Last Minute na nasledujúce dni. Stane sa, že objednaná klientka sa nemôže dostaviť na svoje ošetrenie, preto Vám vieme vyhovieť s uvoľneným termínom. Za zvýhodnenú cenu na vybrané ošetrenia.

Informácie o voľných termínoch a cenách Vám radi poskytnú naše dievčatá Ľubka & Mirka na 0905 244 577. Tešíme sa na Vás.

SOS CELULITÍDA

Trápi Vás celulitída a myslíte, že do leta už nič nestihnete? Nezúfajte, s nami sa jej zbavíte rýchlo, pretože sme pre Vás pripravili dokonalý boj proti pomarančovej koži šitý na mieru pre každú klientku podľa individuálnych potrieb.

Príďte k nám na konzultáciu ZDARMA. Naše odborníčky zhodnotia Vaše poškodenie kože, diagnostikujú druh a stupeň celulitídy a odporučia Vám terapiu sitú na mieru:

Blefaroplastika

Trápia vás ovisnuté horné viečka, alebo nepekné spodné viečka? Na nasledujúce mesiace sme zaradili znova do ponuky – pre veľký záujem – korekciu viečok /blefaroplastiku.

Cena zákroku 600€.

Viac o zákroku si prečitajte (TU).

VelaShape III

VelaShpape
Najpopulárnejšie ošetrenie u nás na klinike, ktoré Vás zbaví pomarančovej kože, vyformuje postavu a zredukuje objem. Stačia Vám len tri ošetrenia a do leta máte postavičku ako lusk.

Ponúkame Vám zľavu 50% pri zakúpení balíka troch ošetrení.

Viac o ošetrení prístrojom VelaShape III sa dočítate (TU).