ZAŽIARTE NIELEN NA PLESE

RESURF X

Non- ablatívny frakčný laser, ktorý Vás zbaví jazvičiek po akné, výrazne redukuje póry, či veľmi účinne bojuje so striami. ResurfX je svetovou novinkou a patrí medzi najmodernejšie technológie v omladzovaní pokožky, odstraňovaní strií, liečbe jaziev. Výnimočný je tým, že je vhodný na všetky fototypy kože. Navyše odstraňuje drobné vrásky a pigmentácie, dodá pleti mladistvý vzhľad. Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu 0905 244 577.

Počas januára máte na zákrok 10% ZĽAVU.

17 január 2020

IPL – balík 3. ošetrení

Pre veľký záujem sme zaradili do ponuky aj balík 3. ošetrení IPL – ktorým riešime problém s akné, pigmentáciami či na fotorejuvenizáciu pleti.

Počas mesiaca január BALÍK 3 OŠETRENÍ CENE 210€.

17 január 2020

Mikrobotox

BONUS PRE PLESOVÚ SEZÓNU! MIKROBOTOX

Jedno s najobľúbenejších ošetrení, kde Vám namiešame účinný kokteil podľa typu pleti s botoxom. Botox sa aplikuje len do povrchovej vrstvy kože (nie do svalu), čím ostáva mimika zachovaná ale okamžite Vám vyhladí vrásky a mezoterapeutický roztok rozjasní pleť. Mikrobotox je ideálne ošetrenie na plesovú sezónu.

Len počas januára za zvýhodnenú cenu 300€/ pôvodne 400€.

17 január 2020

VelaShape

Tvarujeme postavu do plaviek. Včas začnite bojovať s pomarančovou kožou, aby ste stihli do leta postavu bez následkov zemiakového šalátu a koláčov. VelaShape je najúčinnejšia forma odstraňovania celulitídy s úžasnými výsledkami.

Počas mesiaca VELASHAPE s 50% ZĽAVOU.

5 december 2019

SMARTLIPO – LASEROVÁ LIPOSUKCIA

Laserová liposukcia, ktorou sa sa odstraňuje prebytočný podkožný tuk, eliminuje sa celulitída a taktiež sa našrtartuje tvorba kolagénu. Krásne formujeme brucho, zadok, stehná či kolená.

Počas mesiaca január máte možnosť využiť 10% zľavu na SMARTLIPO zákrok.

5 december 2019

NOVINKA – INJEKČNÁ LIPOLÝZA

Minimálne invazívna metóda, ktorou doslova rozpúšťame tuk. Ideálna metóda hlavne na brucho, boky a stehná kde sa krásne zredukuje celulitída. Výsledný efekt sa dostaví cca do 2 týždňov.

Počas mesiaca január za uvádzaciu cenu –  1 lokalita / 400€.

28 november 2019

RÁZOVÁ VLNA

LIEČBA CELULITÍDY ELEKTROAKUSTICKÝMI VLNAMI – akustické vlnenie ničí zapuzdrené tukové bunky, ktoré sa priamo podieľajú na tvorbe celulitídy. Z V-Actor® hlavice prúdia silné fyziologické vibrácie, ktoré zvyšujú prúdenie krvi a lymfy a zlepšujú mikrocirkuláciu.

Počas mesiaca január BALÍK 10 OŠETRENÍ/ 1LOKALITA V CENE 300€, ALEBO 10 OŠETRENÍ /2 LOKALITY 450€.

21 november 2019

NOVINKA! TRANSPLANTÁCIA VLASOV MIKRO FUE

Na našej klinike sa venujeme transplantácii vlasov už 15 rokov. Teraz Vám prinášame absolútnu novinku v oblasti transplantácie – mikro FUE metódu. Rieši problémy s:

  • plešatosťou
  • zahustenie vlasov
  • transplantácia obočia
  • transplantácia brady


Môžete sa už dnes objednávať na BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU na 0905 244 577.  Prvé termíny od 2.1.2020

16 október 2019

AQUAFACIAL A PROFACIAL

Vaše najobľúbenejšie kozmetické ošetrenia Aquafacial alebo Profacial u nás na klinike. S krásnymi výsledkami bude Vaša pleť žiariť.

Do konca mesiaca máte možnosť zakúpiť si balík 3. ošetrení za cenu 180€.

14 jún 2019