MARCOVÉ PONUKY

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE S DARČEKOM

Príďte na trichologické vyšetrenie, kde Vám diagnostikujeme kvalitu vlasov, zistíme príčinu vypadávania a následne odporučíme liečbu. U nás máte možnosť podstúpiť účinnú mezoterapiu vlasov či liečbu kmeňovými bunkami alebo aj transplantáciu.

Objednajte si svoj termín ešte dnes na 0905 244577 a počas mesiaca marec dostanete od nás DARČEK – šampón Dr. Sandra s lopúchovým extraktom.

17 január 2020

VelaShape

Tvarujeme postavu do plaviek. Včas začnite bojovať s pomarančovou kožou, aby ste stihli do leta postavu bez následkov zemiakového šalátu a koláčov. VelaShape je najúčinnejšia forma odstraňovania celulitídy s úžasnými výsledkami.

Počas mesiaca VELASHAPE s 50% ZĽAVOU.

5 december 2019

ODSTRÁNENIE TETOVANIA Q SWITCHED LASEROM

Nevhodné totovanie alebo zlý permanentný makeup? Q-swithched laser produkuje krátke záblesky, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože. Svetlo je vstrebávané pigmentom tetovacích farieb a dochádza k rozloženiu pigmentu na malé častice. Poškodené farebné častice odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu. Objednajte si termín na 0905 244577.

5 december 2019

NOVINKA! TRANSPLANTÁCIA VLASOV MIKRO FUE

Na našej klinike sa venujeme transplantácii vlasov už 15 rokov. Teraz Vám prinášame absolútnu novinku v oblasti transplantácie – mikro FUE metódu. Rieši problémy s:

  • plešatosťou
  • zahustenie vlasov
  • transplantácia obočia
  • transplantácia brady


Môžete sa už dnes objednávať na BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU na 0905 244 577.  Prvé termíny od 2.1.2020

16 október 2019