Akcie na mesiac JÚL & AUGUST

LAST MINUTES

Ste zaneprázdnené a neviete sa objednať v dostatočnom predstihu k nám na ošetrenie?

Pripravili sme Vám špeciálnu ponuku LAST MINUTES.

Zavolajte si každý deň medzi 18.00-19.00 hod a informujte sa o Last Minute na nasledujúce dni. Stane sa, že objednaná klientka sa nemôže dostaviť na svoje ošetrenie, preto Vám vieme vyhovieť s uvoľneným termínom. Za zvýhodnenú cenu na vybrané ošetrenia.

Informácie o voľných termínoch a cenách Vám radi poskytnú naše dievčatá Ľubka & Mirka na 0905 244 577. Tešíme sa na Vás.

14 jún 2019

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE – ŠAMPÓN DR. SANDRA ZDARMA

Trápi Vás vypadávanie vlasov? Nechajte si u nás spraviť trichologické vyšetrenie, na základe ktorého Vám určíme dôvod padania vlasov. Následne stanovíme správnu liečbu. Počas letných mesiacov máme pre všetkých, ktorí absolvujú u nás trichologické vyšetrenie darček – šampón Doktorka Sandra s lopúchovým extraktom ZDARMA.

14 jún 2019

MEZOTERAPEUTICKÁ KÚRA – BALÍK 3. OŠETRENÍ

Mezoterapia na omladenie /rozjasnenie pokožky  – Vaše najobľúbenejšie ošetrenie, ktoré omladí pleť a napumpuje ju vitamínmi. Počas leta máte možnosť vybrať si jednu z dvoch mezoterapeutických kúr:

Omladenie + hydratácia  – dodá vašej pleti pepidy, minerály, koenzýmy, vitamíny (nap.: retinol, tiamín, kyselina listová), aminokyseliny a nukleové kyseliny, ktoré revitalizujú a hydratujú suchú pleť so známkam stárnutia.

Zosvetlenie – obsahuje pepidy a rozjaňujúce zložky ako kyselina askorbová, arbutín, výťažok z koreňa sladkého drievka, ktoré redukujú a zabraňujú hyperpigmentáciám. Pôsobí aj proti stárnutiu pokožky

Cena: 3 ošetrenia za 210  

17 máj 2019

VelaShape III

Najpopulárnejšie ošetrenie u nás na klinike, ktoré Vás zbaví pomarančovej kože, vyformuje postavu a zredukuje objem. Stačia Vám len tri ošetrenia a do leta máte postavičku ako lusk.

Ponúkame Vám zľavu 50% pri zakúpení balíka troch ošetrení.

Viac o ošetrení prístrojom VelaShape III sa dočítate (TU).  

17 máj 2019